facebook
Северозапад - Шампион на Зимен турнир 2017

Зимния турнир на Лига-София 2017 завърши успешно, след като отбора на Северозапад спечели финала на първенството. В изключително оспорван финален мач отбора на Северозапад взе победата срещу отбора на Хуните с резултат 4:2, след невероятен обрат през второто полувреме на мача. Състава на Северозапада се представи отлично, като показа много атакуващ футбол и колективна игра до последните минути на срещата. През цялото време публиката на Северозапада не спря да ги подкрепя силно и това допринесе за доброто им представяне. С официална церемония играчите на Северозапад бяха отличени със златни медали и на отбора бе връчена купата на зимния турнир. Всички фенове и футболисти се разхладиха с енергийни напитки RED BULL. Доброто настроение се усещаше силно през цялото време благодарение на подбраната музика на Dj-я.