facebook
AMFC Sqaudra 2013 2 : 1 Majestic

В най-зрелищното дерби от четвъртфиналите отбора на AMFC Squadra 2013 се класира за полуфинал, като отстрани отбора на Majestic с резултат 2:1. През второто полувреме, след като успяха да изравнят в резултата отбора на Majestic допусна бърз гол в своята врата. В самия край на мача бившите шампиони бяха много близо до изравняване на резулатата, но направиха изключителни пропуски и удариха греда пред противниковата врата. Отбора на AMFC Squadra 2013 заложи на постепенни атаки в мача и това даде резулатат, като през втората част нападателите можеха да решат мача преди края, но на два пъти изпуснаха пред вратаря на съперника. Двата отбора изиграха един от най-равностойните и запомнящи се четвъртфинали от зимния турнир.