facebook
D-Devils 1 : 1 NEXT LEVEL

Във важна среща от четвъртфиналите отборите на D-Devils и NEXT LEVEL завършиха наравно при резултат 1:1. Домакините първи откриха резултата в самото начало на срещата след грешка в отбрана на гостите. В отговор момчетата от NEXT LEVEL натиснаха съперника в търсене на изравнителното попадение. През първото полувреме и двата отбора направиха сериозни пропуски пред двете врати. В края на първата част отбора на D-Devils остана с човек по-малко. През второто полувреме гостите от NEXT LEVEL продължиха да атакуват и в самия край на срещата Константин Стоилов успя да изравни резултата. Домакините от D-Devils направиха много опасни положения пред противниковата врата, но не успяха да отбележат победно попадение. Двата отбора показаха много мъжка игра и направиха изключително оспорвано дерби.