facebook
Люлин Юнайтед 6 : 3 Спиртист Балкан

В изключително оспорвано дерби домакините от Люлин Юнайтед победиха отбора на Спиртист Балкан с резултат 6:3. Мачът беше изпълнен с висок заряд през цялото време, като и двата отбора дадоха всичко от себе си на терена. Момчетата от Спиртист Балкан започнаха по-пасивно срещата, като тази тактика им помогна да поведат в резултата след контраатака. Домакините от Люлин Юнайтед се амбицираха да изравнят резултата и създадоха много опасни голови положения пред вратата на гостите, но нямаха късмет през първото полувреме да отбележат гол. Гостите от Спиртист Балкан още два пъти се възползваха от контраатаки и успяха да отбележат две нови попадения. Успехът за Люлин Юнайтед дойде през второто полувреме, когато след много атаки домакините успяха да обърнат резултата и да спечелят. През целия мач публиката и на двата отбора не спря са подкрепя своите любимци.