facebook

"А" Група

Групова фаза
Временна класация
Група 1Срещи
1. място
3 точки
Маестро
2. място
3 точки
Северозапад
3. място
0 точки
Спортистите
4. място
0 точки
Винарките
Група 2Срещи
1. място
3 точки
Barca United
2. място
0 точки
Партизан
3. място
0 точки
Антилопите-Зоната
4. място
0 точки
ЦКБ ВЕТЕРАНИ
Група 3Срещи
1. място
0 точки
AMFC Squadra 2013
2. място
0 точки
ФК Надежда
3. място
0 точки
Войводите
4. място
0 точки
Energy
Група 4Срещи
1. място
6 точки
ВМВ
2. място
6 точки
Кимтех
3. място
0 точки
Veni Vidi Vici
4. място
0 точки
АФК Слатина
Група 5Срещи
1. място
6 точки
Пираните
2. място
0 точки
Бялата Лавина
3. място
0 точки
Lulin City
4. място
0 точки
Наглите
Група 6Срещи
1. място
6 точки
АФК КЕНТАВЪР
2. място
0 точки
Готинягите
3. място
0 точки
AFC Phoenix
4. място
0 точки
Алкохолиганс
Група 1Класация
Маестро
Северозапад
Спортистите
Срещи
Северозапад
23.09.2017
11:3
Винарките
17:00 часа
cloudy
21°
Спортистите
24.09.2017
3:6
Маестро
12:00 часа
cloudy
23°
Спортистите
16.09.2017
_:_
Винарките
10:00 часа
sunny
15°
31°
Маестро
16.09.2017
_:_
Северозапад
11:00 часа
sunny
15°
31°
Група 2Класация
Срещи
Barca United
23.09.2017
6:4
ЦКБ ВЕТЕРАНИ
15:00 часа
cloudy
21°
Антилопите-Зоната
23.09.2017
_:_
Партизан
11:00 часа
cloudy
21°
Антилопите-Зоната
17.09.2017
_:_
ЦКБ ВЕТЕРАНИ
18:00 часа
sunny
17°
34°
Barca United
16.09.2017
_:_
Партизан
18:00 часа
sunny
15°
31°
Група 3Класация
AMFC Squadra 2013
ФК Надежда
Войводите
Срещи
ФК Надежда
23.09.2017
_:_
Energy
13:00 часа
cloudy
21°
AMFC Squadra 2013
24.09.2017
_:_
Войводите
19:00 часа
cloudy
23°
Войводите
16.09.2017
_:_
Energy
13:00 часа
sunny
15°
31°
AMFC Squadra 2013
16.09.2017
_:_
ФК Надежда
12:00 часа
sunny
15°
31°
Група 4Класация
Срещи
Veni Vidi Vici
24.09.2017
3:15
Кимтех
15:00 часа
cloudy
23°
ВМВ
24.09.2017
6:3
АФК Слатина
17:00 часа
cloudy
23°
АФК Слатина
17.09.2017
2:5
Кимтех
15:00 часа
sunny
15°
31°
Veni Vidi Vici
16.09.2017
0:5
ВМВ
16:00 часа
sunny
15°
31°
Група 5Класация
Срещи
Lulin City
24.09.2017
_:_
Наглите
13:00 часа
cloudy
23°
Бялата Лавина
24.09.2017
5:7
Пираните
17:00 часа
cloudy
23°
Пираните
17.09.2017
5:0
Наглите
16:00 часа
sunny
17°
34°
Бялата Лавина
17.09.2017
_:_
Lulin City
18:00 часа
sunny
17°
34°
Група 6Класация
Срещи
АФК КЕНТАВЪР
24.09.2017
10:2
Алкохолиганс
13:00 часа
cloudy
23°
Готинягите
24.09.2017
_:_
AFC Phoenix
20:00 часа
cloudy
23°
Алкохолиганс
17.09.2017
_:_
AFC Phoenix
19:00 часа
sunny
17°
34°
Готинягите
16.09.2017
4:6
АФК КЕНТАВЪР
15:00 часа
sunny
15°
34°

"Б" Група

Групова фаза
Временна класация
Група 1Срещи
Няма въведени отбори.
Група 2Срещи
Няма въведени отбори.
Група 1Класация
Няма въведени отбори!
Срещи
Няма въведени срещи!
Група 2Класация
Няма въведени отбори!
Срещи
Няма въведени срещи!

"В" Група

Групова фаза
Временна класация
Група 1Срещи
Няма въведени отбори.
Група 2Срещи
Няма въведени отбори.
Група 1Класация
Няма въведени отбори!
Срещи
Няма въведени срещи!
Група 2Класация
Няма въведени отбори!
Срещи
Няма въведени срещи!

Първенство

Групова фаза
Временна класация

Зимен турнир

Групова фаза
Временна класация
Група 1Срещи
Няма въведени отбори.
Група 2Срещи
Няма въведени отбори.
Група 1Класация
Няма въведени отбори!
Срещи
Няма въведени срещи!
Група 2Класация
Няма въведени отбори!
Срещи
Няма въведени срещи!

Зимен турнир "Б" Група

Групова фаза
Временна класация
Група 1Срещи
Няма въведени отбори.
Група 2Срещи
Няма въведени отбори.
Група 1Класация
Няма въведени отбори!
Срещи
Няма въведени срещи!
Група 2Класация
Няма въведени отбори!
Срещи
Няма въведени срещи!

Зимен турнир "В" Група

Групова фаза
Временна класация
Група 1Срещи
Няма въведени отбори.
Група 1Класация
Няма въведени отбори!
Срещи
Няма въведени срещи!